איילות הנגב - להקת המחול של ישראל

רוצים לרקוד בלהקת המחול הייצוגית של ישראל?

לייצוג ישראל ברחבי העולם, לפסטיבלים וארועים נוספים אתם מוזמנים להצטרף ללהקת המחול הייצוגית של מדינת ישראל! לאחרונה הופיעה הלהקה ביוון ולאור ההצלחה הוזמנה לייצג את ישראל בסין בתחרות מחול בינלאומית שתתקיים באוגוסט 2013. חוג מחול

להקת "איילות הנגב", להקת המחול הייצוגית של מדינת ישראל, ייצגה את ישראל ב-66 מדינות ברחבי העולם, עטורת פרסים, שבחים והצלחות לאורך 30 שנות קיומה. רוצים להצטרף ללהקה? בוא לשני שיעורי התנסות ללא תשלום! מלאו את הטופס משמאל או חייגו 050-551-6015.

האודישנים הקרובים ללהקה ולחוגים

יתקיימו ביום רביעי 10/10/2012 בשעה 17:30 לגילאים 7-14 ולגילאים 15-26 ביום חמישי 11/10/2012 בשעה 19:00. האודישנים יתקיימו בבית ספר מולדת ברחוב שדרות ירושלים בשכונה ט' בבאר שבע. לפרטים ותאום מועד אחר חייגו 050-551-6015 או מלאו את הטופס משמאל.

צוות ההדרכה

מייסד להקת המחול
מוטי אלקיס

מוטי אלקיס מייסד להקת איילות הנגב, כיראוגרף ראשי ומנהל אומנותי זה 32 שנה.

מדריך ריקודים ראשי אנטולי שנפלד

מדריך ראשי, מורה לבלט מודרני, קלאסי וג'אז מודרני ורקדן מקצועי. בוגר תואר ראשון ותעודת הוראה בהצטיינות באקדמיה למחול בירושלים. סיים את מבחני האקדמיה המלכותית של לונדון.

מדריכת ריקודים ראשי ויקה רוזמבלט

מורה לבלט קלאסי, מודרני וג'אז מודרני ורקדנית מקצועית. בוגרת תואר ראשון ותעודת הוראה בהצטיינות באקדמיה למחול בירושלים. סיימה את מבחני האקדמיה המלכותית של לונדון. זכתה בפרס היוקרתי, רקדנית מצטיינת בקרן המלגה אמריקה-ישראל.

הזמנה לאודישנים

רוצים לשמוע עוד? מלאו את הטופס הבא ונחזור אליכם לפרטים נוספים

שם מלא: * כתובת דוא"ל: * מספר טלפון: לאיזו להקה אתם מעוניינים להצטרף?

שליחת פרטים
לוגו קווים עיצוב אתרים, קידום ופרסום ברשת